Skup ciągników siodłowych


Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się skupem ciągników


Jeżeli jesteś zainteresowany nasza ofertą "auto skup ciągniki - siodłowe"to dobrze trafiłeś na naszej stronie oferujemy tego typu usługi. Ciągniki siodłowe, ale również samochody ciężarowe i naczepy są stosunkowo trudnymi pojazdami do sprzedania. Przede wszystkim muszą one trafić do wąskiego grona osób zainteresowanych autami ciężarowymi, więc jeśli nie posiadasz szerokich znajomości wśród tych grup zawodowych, proces sprzedaży może potrwać wiele miesięcy. W takim wypadku lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług profesjonalistów.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie skupu i sprzedaży

Już prawie dziesięć lat prowadzimy nasz auto skup: ciągniki siodłowe, naczepy i auta ciężarowe skupujemy, oferując naszym Klientom korzystne ceny i przede wszystkim minimum formalności. Przeprowadzamy wycenę i na jej podstawie zaproponujemy Ci najlepszą cenę oraz zajmiemy się sprawnym finalizowaniem transakcji. Jako firma z dużym doświadczeniem posiadamy rynek potencjalnych nabywców nie tylko w Polsce, ale również Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Najważniejsza jest dla nas uczciwość, dlatego możesz nam zaufać i skorzystać z usług rzetelnej i profesjonalnej firmy.

Auto skup ciągniki siodłowe - najlepsze ceny na rynku motoryzacyjnym

Ciągniki siodłowe, naczepy to pojazdy trudne do sprzedaży, jeśli nie posiadasz doświadczenia. Możesz wystawiać ogłoszenia na portalach internetowych, jednak jeśli nie chcesz czekać ciągle na telefon od klientów, możesz oszczędzić swój czas. Wystarczy, że zgłosisz się do nas - zajmiemy się wszystkim i pomożemy Ci w dopełnieniu wszelkich formalności. Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że w przypadku takich transakcji liczy się przede wszystkim czas, oferujemy odbiór na terenie całego kraju. Ponadto zapewniamy płatność gotówką, dzięki czemu zyskujesz natychmiastowy dostęp do swoich pieniędzy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, przeprowadzamy profesjonalną wycenę oraz zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i skorzystaj z naszej usługi "auto skup ciągnik".

Marka Modele ciągników siodłowych skupowanych
IVECO Magirus, TurboTech, TurboStar, EuroTech, EuroStar, EuroTrakker
VOLVO F10, F12,F16, FH12, FM10, FM12, FL10,FL12, N10, N12
SCANIA 112, 113, 114, 124, 142, 143,  R
MAN F90: 332, 362, 372,402,422, F2000, TGA
DAF 75 ATi, 85 ATi, 95 ATi, 75 CF, 85 CF, 95XF
MERCEDES Actros, Axor, SK