Auta ciężarowe sprzedaż


Jeśli chodzi o sprzedaż aut ciężarowych, nasza firma oferuje najlepsze warunki


Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą aut ciężarowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz dużą znajomość rynku motoryzacyjnego. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom najlepsze ceny skupu oraz sprzedaży. Posiadamy szeroką bazę klientów i kontrahentów w Europie oraz Afryce i na Bliskim Wschodzie. Jeśli nie masz czasu, a chcesz sprzedać z korzyścią swój samochód ciężarowy - wybierz usługi firmy z dużym doświadczeniem w zakresie skupu oraz sprzedaży.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z naszej oferty "auta ciężarowe sprzedaż"

Współpracujemy zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Samodzielna sprzedaż aut ciężarowych może potrwać naprawdę długo. Jeżeli czas to dla Ciebie pieniądz, nie szukaj nabywcy na własną rękę - lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych usług. Jeśli chodzi o skup, interesują nas przede wszystkim auta ciężarowe. Sprzedaż takich samochodów wymaga doświadczenia w wycenie oraz kontaktów z potencjalnymi nabywcami. Dlatego jako profesjonaliści zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Dokładamy wszelkich starań, by cały proces wiązał się dla Ciebie z jak najmniejszym wysiłkiem - wystarczy, że umówisz się z nami, byśmy mogli ustalić szczegóły transakcji. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zaoferujemy Ci najlepsze warunki sprzedaży.

Gwarantujemy bezpieczną i bezproblemową transakcję

Płacimy gotówką, dzięki czemu błyskawicznie zyskujesz dostęp do swoich pieniędzy. Zajmujemy się również niezbędną dokumentacją oraz wypowiadamy ubezpieczenie OC. Jeśli chodzi o auta ciężarowe, sprzedaż odbywa się sprawnie. Nie musisz martwić się o konieczność poszukiwania klienta, a następnie zajmować się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Zamiast tego skorzystaj z naszych usług i bez żadnych problemów sprzedaj auto ciężarowe, ale nie tylko. Prowadzimy także skup ciągników siodłowych i naczep. Grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa. Możesz dołączyć do nich, jeśli zależy Ci na konkurencyjnych cenach oraz jednoczesną wysoką jakość obsługi. Niezależnie od tego, w jakim stanie jest Twoje auto ciężarowe, oszacujemy jego wartość oraz zaproponujemy Ci najlepszą możliwą ofertę skupu.

Lista marek dostępnych aut ciężarowych w naszej ofercie

  • MERCEDES
  • SCANIA
  • DAF
  • MAN
  • VOLVO
  • RENAULT
  • IVECO

Wybrane opinie o nas

Lukasen to zespół doświadczonych specjalistów, którzy od lat pomagają w sprzedaży różnego rodzaju środków transportu. Miałem przyjemność skorzystać z usług firmy już jakiś czas temu. Sprzedaż aut ciężarowych to trudne zadanie, które jednak w trakcie współpracy z firmą okazało się proste!

Damian, Bydgoszcz


Znalezienie fachowców, którzy pomogą, a także mają wiedzę i doświadczenie, nie jest takie łatwe. Przekonałem się o tym kilka miesięcy temu, kiedy bardzo zależało mi na tym, aby sprzedać auta ciężarowe. Lukasen okazał się zgranym teamem pracowników, którzy stanęli na wysokości zadania. Gorąco polecam!

Leszek

Jestem przedsiębiorcą i każdego dnia staram się podchodzić z należytą odpowiedzialnością do swoich zadań. Wspólnie z pracownikami zdecydowaliśmy się na wymianę floty pojazdów. Za sprawą pomocy firmy Lukasen cały proces okazał się prosty i przebiegł dla nas bardzo pomyślnie!

Adam